Rozpoczęcie współpracy z PMR Market Experts

Miło jest nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z firma PMR Market Experts. Nasza współpraca polega na stałej opiece nad kilkoma stronami / blogami WordPress oraz na projektowaniu stron na WordPress.

Kilka słów o firmie PMR:

„W PMR dostarczamy partnerom najwyższej jakości analizy rynkowe, badania oraz usługi doradcze przygotowane przez doświadczone zespoły branżowych ekspertów. Od ponad 20 lat ekspertyzy i rekomendacje PMR wspierają firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Wspólnoty Niepodległych Państw i Europy Południowo-Wschodniej, umożliwiając im realizację strategicznych celów.Ideą spajającą zespół PMR jest ‘KumaTx’. To siła wzajemnego zaufania, elastyczność umożliwiająca sprawne i terminowe reagowanie na nowe wyzwania oraz głębokie zrozumienie dla biznesu.

W procesie rozwoju i podejmowanych działaniach, dążymy do zachowania równowagi między potencjałem ludzkiego intelektu, a możliwościami, jakie stwarza dynamiczny rozwój nowych, inteligentnych systemów.PMR pozostanie firmą, którą tworzą ludzie, umiejętnie korzystający z osiągnięć technologii, by sprostać zmieniającym się wymaganiom biznesowych partnerów.

*Tekst pochodzi ze strony PMR 

Odwiedź stronę

Pytania? Współpraca?

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów lub usług
zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie.

Naszym celem jest pomaganie każdemu, kto chce tworzyć i rozwijać projekty oparte na WordPress. Staramy się dostarczyć Państwu pełen zakres usług i narzędzi WordPress.

Shopping cart

0

No products in the cart.